Střída

TKV

OK BET

MČR přípravek 30.5-2.6.2008 Heřmanův městec a Prachovice 14.11.2008

Druhý ročník MČR přípravek ročníku narození 1997 a mladší se opět konalo v Heřmanově Městci a s finálovými zápasy v blízkých Prachovicích.
Náš tým byl jako loňský vicemistr nasazen do čtyřčlenné skupiny s přímým postupem vítěze do čtvrtfinále. V prvním zápase jsme jasně přehráli HBC Rakovník 4:0, domáci Heřmanův Městec ve druhém zápase vzdoroval pouze první třetinu a zápas skončil 3:1. O přímý postup jsme si to rozdali s doseud neporaženými Paramo Pardubice, které měli i lepší skóre. Po prohnané třetině náš tým zabojoval, výsledek dvěma góly otočil již ve druhé třetině a v dramatickém závěru již branku nedostal a vyhrál 3:2.
Našim čtvrtfinálovým soupeřem bylo KEB Kladno, na které letos naši hráči umí a potvrdili to pěti góly v první třetině a celkově 6:0. Semifinále s DDM Alfa Pardubice již bylo o něčem jiném a bitvu jsme lépe začali my a po první třetině vedli. Pak se soupeř zlepšil a ve druhé třetině vyrovnal. Třetí třetina rozhodnutí nepřinesla a tak se prodlužovalo. Do prodloužení jsme nastupovali bez jednoho potrestaného hráče, ale měli jsme šanci. Tu jsme však neproměnili a udělali po propadnutí další faul. Dvojnásobnou přesilovku soupeř využil-prohráli jsme 1:2. Zbyl nám boj o bronzové medaile s Kometou Polička a ten jsme bohužel nezvládli, brzy jsme inkasovali, třetinu prohráli 0:3, druhou 1:3 a ve třetí si soupeř stav 1:6 pohlídal. Po výborných výsledcích ze začátku turnaje to bylo velké zklamání, ale nepopulární čtvrté místo je další veliký úspěch vlašimského hokejbalu. Po loňském druhém místě jsme opět hráli o medaile-jen k jejich získání chybělo to pověstné štěstíčko, protože hráčské umění rozhodně nechybí.

Brankáře: Krejčíř Miloš
Obránce : Fousek Jan,Šimánek Jaroslav,Pessr Jan,Crhán Matěj,Kalina Matyáš,Kavka František
Útočníky: Toula Štěpán,Šulek Ondřej -kapitán ,vyhodnocený jako nejlepší hráč družstva ,Zídek Václav,Branský Daniel,Fousek Jakub,Burda Jan,Langr Tomáš a Žemlička Pavel.